Buz İle Zayıflama 2017-10-11T11:54:23+00:00

Buz İle Zayıflama

Avrupa’nın estetik devrimi şimdi Türkiye’de

Şimdi Bize Yazın!

Cryo 21

Yağlarınızdan kurtulmaya hazır mısınız?

Buz İle Zayıflama – Cryo21 Nedir?

Yoğun ve stresli iş yaşamının bir sonucu olarak dengesiz beslenme, hareketsiz yaşam, oturarak çalışma gibi birçok faktöre bağlı olarak artan bölgesel yağlanma sorununa karşı buzla zayıflama denilen soğuk lipoliz yöntemi ile çözüm bulabilirsiniz. Son teknoloji ürünü Cryo21 ile buzla zayıflama sizi fazla kilolarınız ile vedalaştırıyor. Cerrahi yöntemlere alternatif olarak ağrı, acı ya da yan etki olmaksızın istenmeyen görüntü veren fazla yağlarınızdan kurtarıyor.

Cryo 21 Web Sitesi

Yağlar nasıl dondurularak vücuttan atılıyor?;

-40 derecede donan yağlar kırılıp parçalanmakta, apaptoz (hücre ölümü) gerçekleşmektedir. Vücut, bu işlevsiz yağ dokularını uzaklaştırmak için lenfatik sistem ile taşıyarak idrar yolu ile dışarı atmaktadır. Karın, bel simitleri, basen, bacak, sırt, kol ve bacaklarda inatçı yağ dokusunun olduğu her bölgede güvenle uygulanabilmektedir. İlk seanstan itibaren gözle görülür etki sağlayan buzla zayıflama yönteminde her seansta 900 kalori harcıyorsunuz ve 2-4 cm arasında incelme oluyor. Zararlı yağ hücrelerinin ölümü ve ileride tekrar yağlanma oluşumunu engellemek adına işlemlerimizi toplamda 10 seansta gerçekleştiriyoruz ve 5-6 seanstan itibaren final görüntüye eş değer sonuçlar elde ediyorsunuz.

Seanslarımız haftada bir ya da on beş günde bir tekrar etmekte ve yarım saat sürmektedir.

Şimdi Bir Randevu Alın

Cryo21 yöntemi ile bölgesel zayıflamahakkında tüm merak ettikleriniz ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin. Uzmanlarınız sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklar.

Şimdi Bize Yazın !