Gıda Formatlama 2017-10-11T11:45:55+00:00

Gıda Formatlama

Düşkün olduğunuz yiyecekleri hayatınızdan çıkartıyoruz!

Şimdi Bize Yazın!

L’expertise Corporelle

Kilo almanızdaki en büyük suçlulardan biri olan karbonhidrat ile vedalaşın!

Günlük beslenmemizde önemli bir yere sahip olan karbonhidratlar (yani makarna, pilav, ekmek, hamur işleri gibi yiyecekler) yapı itibari ile değişime uğradığı için şişmanlık günümüzdeki en önemli sağlık sorunlarından biri haline gelmiş durumdadır. Biz kilo aldıran yiyecekler arasında yer alan un, nişasta ve şeker gibi gıdalar hormon dengemizi bozar, açlık hissimizi arttırır ve buna bağlı olarak vücudumuzu yağlandırırlar.

Gıda Formatlama Nedir?

Kilo aldıran ve diyet yaparken sizi zorlayan, kendinizi yemekten alıkoyamadığınız hamur işleri, ekmek, makarna, tatlı, çikolata gibi yiyeceklere karşı olan zaafınız ve bağımlılığınızı ortadan kaldırmaya yönelik etkili bir yöntemdir. Uzman Özlem Posbaşoğlu’nun Fransa’da uygulamaya başladığı ve son 2 yıldır Türkiye’de çalışmalarına devam ettiği Gıda Formatlama işleminde yeme alışkanlıklarınızın değişmesi, kilo vermenize engel olan gıdaların tüketilmesinin engellenmesi sağlanmaktadır. Gıda Formatlama işlemi ile açlık hissiniz azalmakta, bunun yanında enerji durumunuz dengelendiği için rahatlamanız sağlamaktadır.

Nasıl Etki Sağlar?

Bu uygulama en gelişmiş bio rezonans teknolojisi olarak tanımlanmaktadır. Bio rezonans, belirlenen maddelerin yaydığı elektromanyetik frekansların değiştirilerek kişiye tekrar gönderilmesi ve zayıflama amaçlı kullanılmasıdır.  Sigara tiryakiliğinde, alkol bağımlılığı, alerjiler ve ağrılı hastalıklar gibi birçok  hastalıkta tüm dünyada uzun yıllardır kullanılmaktadır.

Hangi Gıda Gruplarında Formatlama Yapılabilir?

Sadece karbonhidrat ve tatlılar değil, bazı kişilerde et, peynir, çerez, tuz, kahve ve çaya karşı da düşkünlük hissediliyor olabilir ve bu gıdaların aşırı tüketimi herhangi bir nedenle sağlığınıza zarar veriyor olabilir . Gıda Formatlama işleminde fazla tükettiğiniz tüm yiyecek gruplarına karşı olan bağımlılık giderilir ve bu yiyeceklere duyulan istek ortadan kaldırılır.

Gıda Formatlama İle Kendinizi İyi Hissedin

Gıda Formatlama seanslarından sonra stresinizin azalarak kendinizi daha mutlu ve duygusal açıdan iyi hissettiğinizi fark edeceksiniz. Bu işlem farklı psikolojik problemler için de kullanılmaktadır.

Şimdi Bir Randevu Alın

Gıda formatlama ile ilgili tüm merak ettikleriniz ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin. Uzmanlarınız sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklar.

Şimdi Bize Yazın !