Sigara & Alkol Formatlama 2017-10-30T13:14:15+00:00

Sigara ve Alkol Formatlama

O sizden vazgeçmeden, siz harekete geçin ve bağımlılıklarınızdan vazgeçin.

Şimdi Bize Yazın!

L’expertise Corporelle

Merkezimizde içtiğiniz son sigarayı bir tüpe söndürüyor ve sonrasında bir daha sigara isteği duymuyorsunuz!

Ne kadar koyu bir tiryaki olursanız olun, tüm sigara ve alkol bağımlıları için kesin çözüm üretiyoruz. Tamamen yan etkisiz bu tedavi ile acı ya da sizi rahatsız eden bir duygu yaşamadan bağımlılığınızdan kurtulabilirsiniz. En gelişmiş biorezonans teknolojisi olan formatlama işlemi, maddelerin yaydığı frekansların tedavi amaçlı kullanılmasıdır. Sadece sigara ve alkol bağımlılıklarında değil, alerji tedavisinde ve bazı ağrılı hastalıklarda yıllardır kullanılmakta olan başarılı bir uygulamadır.

Sigara ve Alkol Formatlama Nedir?

Formatlama işleminden sonra sigara içme ve alkol kullanma isteği belirgin bir şekilde ve kesin olarak azalır. Bu işlemin etkisi fiziksel bağımlılık üzerinedir. Vücuttaki sigara ve alkol isteğinin fiziksel olarak azaltılmaktadır. Sigara bırakıldığında ortaya çıkan sinirlilik ve gerginlik hali oluşmaz.

Merkezimizde içtiğiniz son sigarayı bir tüpe söndürüyor ve sonrasında bir daha sigara isteği duymuyorsunuz!

Siz rahat bir koltukta yaklaşık 1.5 saat dinlenirken içtiğiniz sigaranın ters frekansları kaydedilerek yükleniyor. Bu dinlenme sırasında tek hissedeceğiniz rahatlama ve gevşeme olacaktır. Seans sonrasında sigara isteğiniz ortadan kalkıyor, seans sonunda göbeğinize takılan çip ile uygulamanın sürekliliği sağlanıyor.

Nasıl Etki Sağlar?

Bu uygulama en gelişmiş bio rezonans teknolojisi olarak tanımlanmaktadır. Bio rezonans, belirlenen maddelerin yaydığı elektromanyetik frekansların değiştirilerek kişiye tekrar gönderilmesi ve zayıflama amaçlı kullanılmasıdır.  Sigara tiryakiliğinde, alkol bağımlılığı, alerjiler ve ağrılı hastalıklar gibi birçok  hastalıkta tüm dünyada uzun yıllardır kullanılmaktadır.

Şimdi Bir Randevu Alın

Gıda formatlama ile ilgili tüm merak ettikleriniz ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin. Uzmanlarınız sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklar.

Şimdi Bize Yazın !